Anna Kulik

Image
Nazywam się Anna Kulik. Jestem dietetykiem z wykształcenia, ale również z powołania.

Ukończyłam wyższe studia magisterskie na Wydziale Pedagogiki, Socjologii i Nauk o Zdrowiu, a także studia podyplomowe z Dietetyki. Dietetyka jest dynamiczną i prężnie rozwijającą się dziedziną nauki, dlatego kształcę się dalej w kierunku Psychodietetyki.

W zawodzie pracuję od 2011 roku, cały czas sukcesywnie pogłębiam swoją wiedzę, uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach poświęconych zdrowiu i żywieniu.

Zapraszam na konsultcje!
Prowadzenie Poradni to nie tylko moja praca, ale także pasja. Radość z sukcesów moich Klientów przynosi mi ogromną satysfakcję i chęć do dalszego działania.

Każdego Pacjenta traktuję indywidualnie, jadłospis dostosowuję do jego upodobań smakowych, stanu zdrowia, trybu życia i pracy. Proponuję urozmaicone, a zarazem proste w wykonaniu posiłki.

Wszystkie pomysły na dania, które Państwu proponuję, najpierw samodzielnie przygotowuję. W ten sposób upewniam się, że są zdrowe i smaczne. Zdobytą wiedzę przekazuję nie tylko moim Klientom, ale także najbliższym i rodzinie.

Zasady, które wprowadzam w życie moich pacjentów, praktykuję również sama, co sprawia, że cechuje mnie wiedza i duże doświadczenie. Dlatego z dnia na dzień poszerza się grono moich zadowolonych Klientów. Wierzę, że również i Ty do nich dołączysz!
Kontakt Aktywnie Kreatywnie
+48 668 501 861
10.00 - 17.00
Image
biuro@aktywniekreatywnie.pl
Image
Centrum Prawidłowej Postawy Ciała

ul. Wł. Sikorskiego 44a,
65-454 Zielona Góra
© 2024 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper